Nikos’un Lokantası, Midilli adasının en güzel yerinde, deniz kıyısındaki Petra köyündedir. Taverna, Petra’nın ünlü gün batışı ve kumsal manzarasına sahiptir. 1965 yılından beri mükemmel yemekler ve hizmet sunan Nikos’un Lokantası Petra’da açılan ilk restorandır. Tipik bir aile işletmesi olan restoranda bugün ailenin 4 nesli ile tanışabilirsiniz; Giannis, Soula, Eleni, Nikos’un yanısıra büyükbaba ve büyükanne ve küçük Nikos!

Restoranımız geleneksel Rum ev yemekleri ve çeşitli iştah açıcı mezelerin yanısıra iyi bir yerli şarap ve uzo(?) seçkisi sunmaktadır. Etlerimiz ve mevsim sebzelerimizin hepsi yerel pazarlardan sağlanmaktadır ve hemen yanıbaşınızda tutulmuş balıktan daha tazesi olamaz.

Menümüzde tüm damak zevklerine hitabedecek çeşit ve seçenek vardır. Samimi ve huzurlu ortama fonda hafif hafif Rum Rebetiko müziği eşlik eder. Sıcak yaz geceleri ya da gün ortasında gölgede güzel bir yemek için kumsaldaki ahşap platformda masalarımız hazır. .

mark
Misafirlerimiz ayrıca kumsaldaki şezlong ve şemsiyelerden ve kablosuz internetten ücretsiz olarak faydalanabilirler. Restoranımızda sizi görmeyi diliyor ve sıcak bir karşılamanın sizi beklediğini garanti ediyoruz.